KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13271040
nr 1327 1040
Oscar Hernandez Soriano
(1944-2007), Spanien
Oljemålning, "Promenad". Signerad. Olja på duk, oramad, 113x80 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 18 maj 2020
kl 20:15:00
16/5 12:51:03
Oscar Hernandez Soriano
Läs mer om Oscar Hernandez Soriano